Вертикальне озеленення
"під ключ"

Зелені стіни з живих рослин

Гарно, стильно, корисно
Живі рослини гарні, декоративні та корисні для нашого самопочуття. Вони виділяють кисень, нормалізують вологість в приміщенні, поглинають вуглекислий газ, очищують повітря від пилу та деякі шкідливі речовини.

Оптимальна кількість рослин в приміщенні залежить від його об'єму, в середньому це одна рослина на метр кубічний простору. Саме стільки живих рослин необхідно, щоб отримати від них найбільшу користь.

Сучасні технології зелених стін дозволяють розмістити максимальну кількість зелені в приміщенні, майже не витрачаючи корисну площу. При цьому можливість установки систем автополиву та освітлення значно економить час та ресурси на догляд за живими рослинами вертикального озеленення.

Основні переваги зелених стін від Міні-Світ

30 рослин на м2
Саме скільки рослин вміщує квадратний метр нашої системи. При цьому кожна рослина висаджена в окремий горщик. Їх легко міняти місцями , пересаджувати та замінювати за потреби
Економність
Наші системи з автополивом економлять воду та електроенергію:
полив 1 раз на тиждень тривалістю до 10 хв; витрати води за один полив до 10л/м2; витрати електроенергії під час поливу 0,15 кВт.
В режимі очікування електроенергії та води не споживають
Доступна ціна
Ми використовуємо фітомодулі 100% українського виробництва від компанії Грінволс та є її офіційним партнером. Тож пропонуємо зелені стіни за цінами виробника, які, до речі, найдоступніші на ринку вертикального озеленення.
Гарантія
Ми надаємо 12 місяців гарантії на системи вертикального озеленення та 1 місяць гарантії на висаджені рослини. За умови обслуговування нашим спеціалістом термін гарантії на рослини подовжується

Як працює система вертикального озеленення?

Фітомодулі наших зелених стін виготовлені з високоякісного пластику - це подовжує термін служби стіни та полегшує догляд за нею. 1 квадратний метр фітомодулю вміщує 30 горщиків для рослин.

Кожний горщик абсолютно автономний. Його легко знімати та повертати на місце навіть тоді, коли в нього висаджена рослина. Крім того, до кожного горщику підведена система автополиву, яка подає воду безпосередньо під кожну рослинку.

Конструкція зроблена таким чином, що зайва вода з горщиків стікає назад в бак для поливу чи каналізацію. До речі, установка баку для поливу значно полегшує догляд за рослинами: сюди можна додавати добрива та ін. препарати, не витрачаючи час на обробку кожної рослини.
Рослини в горщики висаджуються після встановлення фітомодулів. Використовується спеціально розроблена для цієї системи грунтосуміш.

Вага 1 кв. м зеленої стіни з рослинами близько 45 кг.

Звісно, щоб рослини на стіні залишалися гарними тривалий час, їх необхідно доглядати. Потрібно обрізати старі пожовклі листочки, формувати рослинки та періодично вносити добрива. Ви можете робити це самостійно (ми надамо необхідні консультації) або скористатися послугами наших спеціалістів

Калькулятор для обрахунку приблизної вартості зеленої стіни "під ключ"

Ви можете самостійно обрахувати приблизну вартість вертикального озеленення від Міні-Світ, вказавши необхідні параметри. Отримана сума включає фітомодулі та всі необхідні матеріали, рослини, доставку та установку по Києву.

Для точного прорахунку вартості замовлення вкажіть ваші контакти та натисніть кнопку "замовити".
Висота зеленої стіни (фітомодулю), м
Оберіть необхідну висоту фітомодулю в метрах
0.2
10
Ширина зеленої стіни (фітомодулю), м
Оберіть необхідну ширину фітомодулю в метрах
0.2
10
Оберіть варіант поливу
Вартість зеленої стіни
Всього:0грн
ПІП
Ваш телефон
You agree with our Terms and Conditions

Дорого? Гортай нижче, - є пропозиція;)

Встановлюємо зелені стіни в Києві та по всій території України

Наша мета - наблизити людину до природи, а природу до людини. Тож ми встановлюємо та оформлюємо зелені стіни на території всієї України.

Безмодульне
вертикальне озеленення

Вертикальне озеленення - це не лише фітомодулі з автополивом. Існують сотні способів креативного та доступного озеленення стін, перегородок та зонування простору рослинами. Звертайтеся і ми створимо вам оригінальну живу стіну
Топ 3 причини обрати безмодульне вертикальне озеленення
-1-
Різноманіття дизайнів
Готові фітомодулі не обмежуть цей вид озеленення, тож досвід та фантазія наших дизайнерів можуть створити зелену стіну будь-якого розміру для будь-якого інтер'єру
-2-
Доступна ціна
Вартість безмодульного вертикального озеленення в десятки разів менша ніж ціна озеленення фітомодулями
-3-
Різноманіття рослин
Різноманіття технік такого озеленення дозволяє використовувати велику кількість різноманітних видів рослин, а не лише виткі та ліани
Телефон, Viber:
+38(097)33-666-23
м. Київ, вул. Саксаганського 83А
(відвідування за попереднім записом)
Пишіть нам: tviisvit@ukr.net
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
ПІП
Ваш Email
Ваш телефон